Mlejnfest 6.9. 2014 – křest LP – plakát

mlejnfest_klub_2014

Akci pořádá ,,šílený“ Karel Koudelka Houdek s chotí Dany a spřátelenými muzikanty na svém mlýně. Otevřem stodolu, postavíme aparát a hrajem pro potěchu vás všech i vlastní. Při této příležitosti si dovolíme pokřtít naši novou desku s průvodním slovem našeho faráře a motorkáře Libora Bučka. Na závěr aparát vypnem a budem hrát akusticky ve stáji.
Dítkám připravil Karel různé nástrahy za účelem jejich obveselení pod heslem ,,matkám volnost“. Jeho zaujetí pro vojenskou techniku má pro mnohé své kouzlo. Dany peče a peče s maminkou a kamarádkami buchty, nádivky a jiné pochutiny, protože ví, že hladovej muzikant pořád něco chce. Ve stáji bude připraveno občerstvovací zákoutí pro všechny. Letos už to třeba všechno dojíme a spucujem.
Igor Šlechta udělá ve stáji radost dětem i dospělákům svým jedinečným loutkohereckým umem a krásou vlastnoručně dělaných loutek.
Pavel Ticháček opět přiveze svůj hrnčířský kruh, hlínu a vše co je třeba, aby dítky a po předloňské zkušenosti i dospělí, mohli se pokusiti vytočiti svá hrnčířská dílka. Pavel je následně vypálí a majitelé si je mohou u něj v dílně vyzvednout.
Jo, nebo můžete jen tak přijít na pivo a pokecat s dobrejma lidičkama.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.