Akce

Kontakt: Jiří Sláma – avik@avik.cz————-Pavel Morysek – morysek@centrum.cz

01.09.2018 – náš 11 Mlejnfest – Ždánov Červený mlýn – muzika ve stodole až do noci
+ divadlo u křížku, polní mše, keramická dílna Pavla Ticháčka, rukodělné dílny Charity, létající stroj, modeláři, Koudelkovo obrňáky a ještě něco vymyslíme

18.08.2018 – Strýčkovice – slet létacích strojů – 20:00 hod.+ 1/2 Rebel

04.08.2018 – Koncert pro Kačku a Máru – na pozvánky

28.07.2018 – Koncert – Bechyně náměstí- keramické trhy www.trhybechyne.cz

27.07.2018 – Koncert dudy ve folkrocku – Chudenice areál Bolfánek – 20.00 hod. www.otisk.org

10.07.- 26.7. 2018 – Kanada, USA

16.06.2018 – Koncert pro Božku – na pozvánky

09.6.2018 – Baldovská pářka – festiválek pod třešněmi – kopec Baldov – 15:00 hod. – letos nekončíme, ale zahajujeme

02.06.2018 – Jamssesion 30 let Zrcadla – na pozvánky

19.05.2018 – Výroční oheň na Želivce – chatová osada pod Vřesníkem

18.05.2018 – Vřesník sál- 20:00 hod.

30.04.2018 – Špičák – 17:00 hod. + Láďa Šmejkal

21.04.2018 – Vokradená fara – kocert pro Charitu – MKS Domažlice – 19:00 hod. + Lenka K. Band, 1/2 Rebel

20.01.2018 – Koncert králový – Klenčí pod Čerchovem – kostel sv. Martina – 17:00 hod.

21.12.2017 – Vánoční akustický koncert – Nýrsko – kostel sv. Tomáše – 18:00 hod.

30.9.2017 – Marina Orlík – začátek cca od 21:00 hod.- Pohár slunce – regata www.marinaorlik.estranky.cz/

2.9.2017 – náš 10 Mlejnfest – Ždánov Červený mlýn – muzika ve stodole až do noci
+ loutkové divadlo, keramická dílna Pavla Ticháčka a Karla Dvořáka, rukodělné dílny Charity, létající stroj, nejen letečtí modeláři, Koudelkovo obrňáky

1.9.2017 – 42. Mohelnický dostavník – www.mohelnickydostavnik.cz

19.8.2017 – Strýčkovice – slet létacích strojů – 20:00 hod.+ Lenka K. Band

21.7. – 30.7. 2017 – Zrcadla Orlík tour Noema– svobodná akce, svobodných koncertů z lodí, kempů, koupacích a přístavních mol.
Pa 21.7. Kemp Spálenka – akustický zpívací večer od 20:00 – sraz muzikantů, jachtařů i suchozemců
So 22.7. Marina Hřebeny – koncert aj tancovačka – odpoledne – podvečer i v noci ,,Vánočka“ – jachtařská regata na Orlické přehradě. Začátek hudební produkce po ukončení regaty
Ne 23.7. – Čt 27.7. koncerty a zpívací večery – místa dle vlastního výběru – nutno sledovat kde kotví lodě s logem akce a vlajkami loga ZRCADLA
Pa 28.7. Marina Orlík – koncert aj. tancovačka – začátek cca od 21:00 hod. www.marinaorlik.estranky.cz/
So 29.7. Koncert v Marině Orlík nad „koupacím molem“, celý den IZOLEPA Cup – jachtařská regata na Orlické přehradě. Začátek koncertů v průběhu regaty cca od 13:00 hod. www.cyc.cz/

7.7.2017 – Hudba pod hradem -prázdninový multižánrový festival v rámci keramického sympozia – Domažlice – zahrada pod Chodským hradem – 18:00 hod.

24.6.2017 – Ryznberský hradní guláš – Kdyně – www.dokdyne.cz/index.php?sekce=gulas/
Dýně, Věra Martinová, Hop Trop, Jamie Marshall´s Ampflied Acoustic Band, Roháči, Wabi Daněk, Nezmaři

23.6.2017 – Nýrsko náměstí – výročí 690 let města – 20:00 hod. www.sumava.net/icnyrsko/

17.6.2017 – Fesťáček v Rači – Mariánské Radčice – 18:00 hod.

10.6.2017 – Baldovská pářka – festiválek pod třešněmi – kopec Baldov

27.5.2017 – Nová marina Vystrkov – začátek cca od 21:00 hod.- dálková regata a otevření nové mariny

21.5.2017 – Valdštejnské slavnosti – Frýdlant www.valdstejnske-slavnosti.cz/cs/program-1.html/

20.5.2017 – Marina Orlík – začátek cca od 21:00 hod.- Jarní vítr – regata

13.5.2017 – Výroční oheň na Želivce – chatová osada pod Vřesníkem

22.4.2017 – Marina Orlík – začátek cca od 21:00 hod.- zahájení sezóny

24.3.2017 – Český Krumlov – Krumlovský mlýn – v 20:30 hod. ( Karel, Martina, Morys )

4.02.2017 – Koncert králový – Klenčí pod Čerchovem – kostel sv. Martina – 17:00 hod.

28.01.2017 – Luženice – KD sál – 17:00 hod. www.fandime-rodine.cz/

24.9.2016 – Český Krumlov – Svatováclavské slavnosti – hotel U malého Vítka – v 14:00 hod. a 16:00 hod.

9.9.2016 – VOŠ a OŠ Domažlice – oslavy výročí školy www.oadomazlice.cz/dokumenty/oslavy_pozvanka.jpg

3.9.2016 – náš Mlejnfest – Ždánov Červený mlýn
+ loutkové divadlo, keramická dílna Pavla Ticháčka a Karla Dvořáka, létající stroj, letečtí modeláři, Koudelkovo obrňáky

20.8.2016 – Strýčkovice – slet létacích strojů – 20:00 hod.+ Lenka K. Band

13.8.2016 – Domažlice – Chodské slavnosti – Chodské nám. 21:00 – 22:30 hod. velkokapacitní stan

22.7. – 31.7. 2016 – Zrcadla Orlík tour Noema– svobodná akce, svobodných koncertů z lodí, kempů, koupacích a přístavních mol.
Pa 22.7. Kemp Spálenka – akustický zpívací večer od 19:00 – sraz muzikantů, jachtařů i suchozemců
So 23.7. Marina Hřebeny – koncert aj tancovačka – odpoledne ,,Vánočka“ – jachtařská regata na Orlické přehradě. Začátek hudební produkce po ukončení regaty
Po 25.7. Loužek rekreační středisko, terasa restaurace Koliba – koncert a zpívací večer – začátek cca od 19:00 hod.
St 27.7. Yacht Club Barrandov – prostor mariny a restaurace – koncert a zpívací večer – začátek cca od 19:00 hod. .www.yachtclubbarrandov.cz/
Pa 29.7. Linková loď společnosti Quarter – molo pod zámkem Orlík – koncert aj. tancovačka – loď bude celou dobu vyvázaná u mola, počítá se s vyvázáním dalších lodí účastníků a možnost přístupu z mola – začátek cca od 20:00 hod. www.lodnidopravaorlikslapy.cz/
So 30.7. Koncert v Marině Orlík nad „koupacím molem“, celý den IZOLEPA Cup – jachtařská regata na Orlické přehradě. Začátek koncertů v průběhu regaty cca od 13:00 hod. www.cyc.cz/

15.7.2016 – sjezdovka Sádek – nekonečný Šmejkalův koncert – 21:00 hod. a nikdo neví do kdy

4.6.2016 – Baldovská pářka – festiválek pod třešněmi – kopec Baldov

21.5.2016 – Domažlice – klubový koncert aj tancovačka – 21:00 hod – U Kocoura

14.5.2016 – Oheň 25. na neutrální půdě – u Želivky pod obcí Vřesník

13.5.2016 – Želiv – Na Kocandě – Koncert aj tancovačka pro povodí Želivky – 20:00 hod www.kocanda.cz/cs/?article=8
host Nešlapeto – jarmareční hudební těleso www.neslapeto.ic.cz/

5.03.2016 – Železná Ruda – U Zlomené lyže – sál – 19:00 hod. www.uzlomenelyze.cz/

30.01.2016 – Luženice – KD sál – 17:00 hod. www.fandime-rodine.cz/

23.01.2016 – Klenčí pod Čerchovem – kostel sv. Martina – 17:00 hod.

29.11.2015 – Blatná náměstí – koncert – dudy ve folkrocku – 13:00 hod. – 15:00 hod.

20.11.2015 – stránka SÓLO VĚCI

16.11.2015 – stránka SÓLO VĚCI

17.10.2015 – Chomutov – Hřebíkárna www.hrebikarna.cz/

26.9.2015 – Český Krumlov – Svatováclavské slavnosti – U Malého Vítka – Vinný dvůr 14:00 hod., a 16:00 hod.

5.9.2015 – Mlejnfest – Ždánov Červený mlýn
+ loutkové divadlo, keramická dílna Pavla Ticháčka, létající stroj

29.8.2015 – 40. Mohelnický dostavník – www.mohelnickydostavnik.cz

22.8.2015 – Strýčkovice – slet létacích strojů –  20:00 hod.+ Lenka K. Band

15.8.2015 – Domažlice – Chodské slavnosti  – Chodské nám.                                              21:00 – 23:00 hod. velkokapacitní  stan                                                                                             23:00 – 00:01 hod. – Jam session – Lenka Štarmanová – Harantová, Radek Harant, Míra Šípek, Karel Dvořák, Pavel Morysek a další.

31.7. – 9.8. 2015 – Zrcadla Orlík tour Noema– svobodná akce, svobodných koncertů z lodí, kempů, koupacích a přístavních mol.
Pá 31.7. Yacht Club Barandov – posezení v Barandovské zátoce, večerní hraní.www.yachtclubbarrandov.cz/
So 1.8. Koncert v Marině Orlík nad „koupacím molem“, celý den IZOLEPA Cup – jachtařská regata na Orlické přehradě. Začátek koncertů v průběhu regaty cca od 13:00
www.cyc.cz/
Ne 2.8. Kemp Spálenka od 17:00
Po 3.8. Kemp Lavičky od 17:00
Út 4.8. Restaurace Loděnice Podskalí od 19:00
St 5.8. Kemp Radava – restaurace u Bohouše od 17:00
Čt 6.8. Hraní na vodě, pro soulodící lodě, odplutí z Radavy cca v 11:00 směr Zvíkov a zpět na Loužek
Pá 7.8. Koncert v rekreační středisko Loužek, terasa restaurace Koliba od 20:00 www.orlik-apartmany.cz/
So 8.8 Závěrečný večer ve středisku Loužek, terasa restaurace Koliba od 21:00

25.7.2015 – Bechyně – keramické trhy – náměstí www.trhybechyne.cz

24.7.2015 – Klatovy – dudy ve folkrocku, renesanční dvorek – Vídeňská 66  www.mksklatovy.cz

13.6.2015 – Železná Ruda – sjezdový večer u sjezdovky

6.6.2015 – Baldovská pářka – festiválek pod třešněmi – kopec Baldov

30.5.2015 – Staročeské řemeslnické trhy – Turnov – zahrada parku www.starocesketrhy.cz www.muzeum-turnov.cz
16.5.2015 – Staročeské máje – Mníšek pod Brdy – 18:00 hod – náměstí

9.5.2015 – Oheň 24. na neutrální půdě – Želivka

8.5.2015 – Koncert a tancovačka pro povodí Želivky – 20:00 hod – Vřesník sál

25.4.2015 – Klub Rodriguez od 19.30 – Domažlice

20.3.2015 – stránka SÓLO VĚCI

6.3.2015 – stránka SÓLO VĚCI

17.01.2015 – Klenčí pod Čerchovem – kostel sv. Martina – 17:00 hod.

30.11.2014 – Písek – Velké náměstí – 16:00 hod. adventvpisku.cz

21.11.2014 – Bechyně – Hotel Panská – klubový večer – 20:00 hod.

14.11.2014 – Klenčí pod Čerchovem – Hospoda U Psůtků – 18:30 hod – akustický večer
a noc se spřátelenými muzikanty – Zdeněk Kulík, Míra Šípek, Lenka Štarmanová,
Jan Korec, Radek Harant a možná další – akce je mj. věnovaná svobodným 25 letům a setkání všech dobrých lidí

4.10.2014 – Komárov u Hořovic – Chaloupky sál – 20:00 hod. – Večírek Hitachi

30.9.2014 – stránka SÓLO VĚCI

27.9.2014 – Český Krumlov – Svatováclavské slavnosti – U Malého Vítka – Vinný dvůr 14:00, 16:00, 17:00 Zrcadla
Ukázky zpracování vinné révy – ochutnávka vinného moštu, burčáku a moravských vín 13:00, 15:00, 16:00 – Miroslav Valha www.ckrumlov.info/docs/cz/atr588.xml

25.9.2014 – stránka SÓLO VĚCI

24.9.2014 – stránka SÓLO VĚCI

20.9.2014 – Kunštát – hrnčířský jarmark
www.kunstat-mesto.cz/data/File/XXII.hrn%C4%8D%C3%AD%C5%99sk%C3%BD%20jarmark2014_program.pdf
www.kunstat-mesto.cz/text/cz/hrncirsky-jarmark.aspx

13.9.2014 – Bruntálské indiánské léto – zámecké zhrady bileto.wz.cz/

6.9.2014 – Mlejnfest – Ždánov Červený mlýn – křest LP desky + Aurora, Pouliční lampa, 1/2Rebel, Ragulin, loutkové divadlo, keramická dílna Pavla Ticháčka, létající stroj

30.8.2014 – Mohelnický dostavník – křest LP desky – www.mohelnickydostavnik.cz

16.8.2014 – Strýčkovice – slet létacích strojů + Lenka K. Band

1.-3.8.2014 – Dudácký festival – hora Rhodope – Shiroka Laka, vesnice Gela – Bulharsko

31.7.2014 -Smolyan – koncert – Bulharsko

26.7.2014 – Bechyně – keramické trhy www.trhybechyne.cz

5.7.2014 Dolní Lomná – FESTIVAL NA POMEZÍ

http://www.lomnadolina.cz/festival-na-pomezi/

21.6.2014 – Bechyně – 130 let SIPŠ – zahrada kláštera

7.6.2014 – Baldovská pářka – festiválek pod třešněmi – kopec Baldov

10.5.2014 – Oheň 23. na neutrální půdě – Želivka

9.5.2014 – Koncert pro povodí Želivky – Vřesník sál