Netradiční Koncert králový již tradičně – 4. února 2017

Pro zvětšení plakátu si na něj klikněte.
koncert_2017
Rok se rokem sešel a 4. 2. 2017 v 17:00 hod. připravujeme opět p. Liborem Bučkem a SOS Domažlice akustický koncert v kostele sv. Martina v Klenčí.
Netradiční je tím, že budeme hrát a zpívat hlavně z kůru a ledaskde jinde v kostelíku, ovšem stal se již je tradičním poděkováním. Poděkováním všem co jsou ochotni se rozdělit s ostatními, kterým se v životě tolik nedostává a poděkováním všem, kteří pomáhají, aby se ta pomoc dostala tam kam patří.
Kamarádi z SOS Domažlice zase připravují něco pro oční vjem a když se to podaří, bude to mazec. Tradičně budou s námi Lenka a Jan Korcovi s Mírou Šípkem,taky Radkem Harantem a Honzou Schinábkem z 1/2 Rebelu. Péťa a Jeník Lstibůrkovi letos vynechají, neb mají na programu důležitější událost. Tak jim přejeme ať vše vyjde ke štěstí a zdraví.
Zato pozvání přijali dva významní hosté. Jedním je PhDr. Petr Kolář – moudrý pán, který prošel diplomatickou službou mj. ve Švédsku, USA, Rusku a byl poradcem pana prezidenta Václava Havla. Aktivně prosazuje proevropské myšlenky. Druhým moudrým pánem je Mons. František Radkovský – náš emeritní biskup plzeňský, který k nám všem měl a má blízko. Tito dva pánové, společně s naším p. Liborem Bučkem, provedou svým slovem náš podvečer. Předpokládám, že p. Libor Buček, vás určitě nenechá jen tak sedět v lavicích, nebo postávat. Jak ho znám, chystá se na vás důkladně.
Po koncertě je na faře připraveno lehké pohoštění, aby jsme všici rozmrzli a také, aby jste měli možnost se potkat a popovídat s našimi vzácnými hosty . Vaše dobrovolné dary pomohou lidem v chráněných dílnách, kteří neměli takové štěstí jako my ostatní.
A jako vždy – lidičky, bez vás to není ono!

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.