!!! 5.9. – Mlejnfest klub – Červený mlýn – Ždánov !!!

MLEJNFEST-klub-2015
Už se chystejte dobří lidé.
Pouliční lampa– študácká kapela s vlastní tvorbou. Užívají nejen elektrické nástroje, ale třeba aj píšťalky a klarinety.
Igor Šlechta– malíř, výtvarník, pedagog a vynikající loutkoherec, který své nádherné loutky sám vyrábí. Letošní pohádku zahraje s kamarádem Zbyňkem Altmannem.
Aurora – parta kamarádů, kteří hudebně Mlejnfest založili. Svůj repertoár nacházejí v klasickém bluegrassu.
1/2 rebel– spolek semknutý kolem Jana Korce, Lenky a Radka Harantových, má stejně blízko do Domažlic jako do Plzně a jejich inspiraci pro vlastní písně můžeme hledat v jižanském rocku a moderním country.                                                                                         Míra Šípek– hudební bard, foukačkář.  Muzikant, který vždy svou hrou sloužil ostatním. Proto letos posloužíme jemu. Doprovodí ho ti muzikanti, které si na místě vybere.  Za odměnu se muzikanti doví co bude Míra zpívat a oni hrát až na pódiu.                        Madalen – špičková republiková akustická formace z Mohelnice a Zábřehu, čerpající z těch nejlepších bluegrassových a folkových odkazů.
Ragulin – muzika šedesátých a sedmdesátých let s neuvěřitelnou energií, sídlící ve Stříbře.                                                                                                                                              Pavel Ticháček– keramik, odvážný a bojující muž, dělající radost lidem kolem sebe. U něj si můžete vytočit svůj hrníček, nebo misku.                                                                               Jaromír Pauer– instruktor v motorovém i bezmotorovém létání, blázen do všeho co má křídla a lze do toho, nebo na to sednout. Z louky u mlýna vám ukáže, jak vypadá Čerchov z mraků.                                                                                                                                              Toník Hůrka-kamarád vozíčkář, který se pere s osudem a při tom stačí rozdávat dobrou náladu. S kamarády představí své létací modelářské práce.                                                 Katka Nováková– studentka architektury, ukáže s dětmi a pro děti (nejen), že staré hračky mohou být opět nové.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.